Hasar Yönetimi

Hasar Yönetimi

Bir sigorta teminatı satın alan herkes kendi sigortacısı veya brokerinden yüksek kalitede hasar hizmetleri almayı bekler. Kuzey Sigorta olarak organizasyonların maliyetleri kısmalarına ve verimi arttırmalarına yardim etmek üzere hasar islemenin ötesine giden hizmetler sunmaktayız.

Hasar Danışmanlık Hizmetleri
Bir zayiden sonra isletmeyi toparlayıp tekrar faaliyete geçirmek ve zararları tazmin etmek temel bir öneme sahiptir. Hasar konusunda üst düzeyde uzmanlığa sahip olan ve adınıza mümkün olan en iyi koşulları elde etmek üzere sigortacılarla müzakere yapılabilecek, hasar ile ilgili bütün hususları koordine edebilecek, yönetebilecek ve ayrıca nakit akışınızı, markanızı ve itibarinizi korumanızda size yardim edebilecek olan profesyonellerden oluşan bir takıma sahibiz.

Hasar Analizi
Hasara ilişkin patenleri ve yaygın sebepleri anlamak, maruz kalabileceğiniz kayıpların sayısını ve büyüklüğünü azaltmak için gereken tedbirleri almanıza imkan sağlayabilir. Kuzey Sigorta olarak sizlere yardim etmek üzere raporlar, analizler ve önerilen eylem planlarını hazırlamaktayız.

Büyük ölçekli hasarlar
Sigortacılara veya üçüncü taraflara karşı yapılacak bir tazmin talebine sebebiyet verebilecek olan büyük ölçekli ve/veya kompleks bir kaybın oluşması hem son derece karmaşık hem de son derece zaman alici bir durumdur. Yönetimin değerli zamanının isletmenin eski haline getirilmesi yönündeki daha çok baskı yaratan durumdan, gerekli bilgilerin toplanması sürecinde sigortacılara ve uzmanlarına kaydırılması en etkin çözüm olarak görülmelidir.--- Kuzey sigorta bu süreçte müşterilerine her türlü hizmeti sunmaktadır. Sürecin yönetilmesinde, hızlı ara ödemeler ile nakit akısının korunmasında ve sigortacı veya üçüncü taraf nezdinde mümkün olan en iyi anlaşmanın müzakere edilmesi konusunda Kuzey sigorta uzmanları müşterilerine her türlü hizmeti sunmaktadır.

: (ör; Kemal ETİKAN)

: (ör; 536 000 00 00)

Kuzey Sigorta Acenteliği A.Ş

Maslak mah. Maslak Meydan Sk. No:1/46 Beybi Giz Plaza Sarıyer / İstanbul

+90 212 251 28 01 (pbx)

+90 212 251 28 05

info@kuzeysigorta.com.tr

İş Ortaklarımız